Programy Radio Gdańsk, ramówka

U nas z tygodniowym wyprzedzeniem znajdziesz program audycji Radio Gdańsk i najważniejsze informacje powiązane, jak np. imiona i nazwiska prowadzących, lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę napisz nam poprzez stronę kontaktową i poprawimy błąd jak najszybciej możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych naraz, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetki programowej.

06:00 - Poranek w Radiu Gdańsk
06:45 - Z archiwum Łosia i Basiora
07:36 - Weekend z zabytkiem
Janusz Trupinda, Marzena Bakowska
08:15 - Tajemnice Pomorza
Daniel Wojciechowski
09:15 - ZOO
Włodzimierz Raszkiewicz
09:40 - Magazyn ekologiczny
Włodzimierz Raszkiewicz
10:00 - Tak gramy w Radiu Gdańsk
Piotr Bonar
11:00 - Złapane w sieci
Ewelina Potocka
11:30 - Infopilot po angielsku
12:00 - Zwiedzaj z Radiem Gdańsk
Beata Szewczyk, Andrzej Januszajtis
14:00 - Magazyn filmowy Radia Gdańsk
Iwona Borawska, Iwona Demska i Marcin Mindykowski
15:00 - Gitarmania, czyli Grzegorz Skawiński w Radiu Gdańsk
16:00 - Sobota Cafe
Hanna Wilczyńska-Toczko
17:00 - Kresowy Salonik
Michał Rzepiak i Andrzej Urbański
18:00 - Radio Gdańsk z boisk i stadionów
20:00 - Radio Gdańsk w sobotni wieczór
W pierwszą sobotę miesiąca 20:00 - 21:00 koncerty w ramach „Muzycznych wędrówek Łosia i Basiora” na żywo ze studia nagraniowego Radia Gdańsk 21:00 - 2 ... Dalej >>4:00 Radio Gdańsk w sobotni wieczór, Piotr Bonar i Maksymilian Mróz Pozostałe soboty 20:00 - 24:00 Radio Gdańsk w sobotni wieczór, Marek Cegielski
00:05 - Dźwięki nieoczywiste
DJ Gambit
06:00 - Kaszubskie Radio Gdańsk
07:00 - Kaszubski magazyn Radia Gdańsk
08:00 - Puls Ziemi, Robert Groth
08:30 - SMS - Słowo, Muzyka, Sens, czyli nowa muzyka chrześcijańska
audycja Sławomira Rybarczyka
09:00 - Wypłyń na głębię
Ewangelia w Radiu Gdańsk
09:30 - W drodze
Magazyn katolicki Radia Gdańsk, Marek Lesiński
10:00 - Sposób na rodzinę
M. Manasterska, Alicja Samolewicz-Jeglicka, Marek Kowalik
11:00 - Radio Trendy w Radiu Gdańsk
Ewelina Potocka
13:00 - Alfabet muzyczny
Wojciech Fułek i Marcin Jacobson
14:00 - Salon artystyczny Radia Gdańsk
Iwona Borawska i Andrzej Żak
15:00 - Krystyna Stańko w Radiu Gdańsk
17:00 - Radio Gdańsk z boisk i stadionów
20:00 - Trójmiejska scena muzyczna w Radiu Gdańsk
22:05 - Barwy muzyki
Maciej Łyszkiewicz
23:00 - Konrad Mielnik w Radiu Gdańsk
05:00 - Poranek z Radiem Gdańsk
05:30 - Lekcja angielskiego z British Council
05:45 - Powieść w Radiu Gdańsk
06:15 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
06:30 - Skrót wiadomości
06:40 - Pobudka na Pomorzu, materiał reporterski, w czwartek: Bezpieczne jeziora
Hanna Brzezińska
06:50 - Leksykon Pomorski
07:30 - Skrót wiadomości
08:10 - Randka z piosenką
Maciej Łyszkiewicz
08:30 - Gość Dnia Radia Gdańsk
09:00 - Śniadanie polityków
10:00 - Tak gramy w Radiu Gdańsk
Tomasz Galiński
11:00 - Ogrody w Radiu Gdańsk
Włodzimierz Raszkiewicz/Zielarka w Radiu Gdańsk - Hanna Wilczyńska-Toczko
12:00 - Serwis Informacyjny
12:10 - Muzyczna Pocztówka w Radiu Gdańsk
Piotr Bonar
12:30 - Głos pracownika
Olga Zielińska
13:20 - Natura Zaprasza
Włodzimierz Raszkiewicz
14:10 - Twoje prawo / Nie daj się oszukać
Joanna Matuszewska
14:30 - Wiadomości Regionalne
Kaszuby północne
14:50 - Kalendarium historyczne
15:00 - Popołudnie z Radiem Gdańsk
15:45 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
16:00 - Tu i Teraz
17:00 - To przyniósł dzień
rozmowy, komentarze, relacje
17:10 - Gość Dnia Radia Gdańsk
w czwartek SOS Reporterzy - Grzegorz Armatowski
17:45 - "Między słowami" - Poradnik językowy
Daniel Wojciechowski, Tomasz Olszewski (powtórka)
17:55 - Klëka
Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
18:00 - Publicystyka w Radiu Gdańsk
18:08 - Dogrywka w RG
Włodzimierz Machnikowski
18:30 - Radio z klasą
Daniel Wojciechowski
19:05 - Muzyczna Strefa Radia Gdańsk
19:30 - Wspólne czytanie
Iwona Borawska
20:05 - Granie na życzenie
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:00 - Wieczór z Radiem Gdańsk
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:07 - Manufaktura reportażu
21:30 - Debata Kulturalna
Konrad Mielnik
22:08 - Kleka. Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
22:30 - Rozmowy Nocą
Hanna Wilczyńska-Toczko
23:00 - Autorskie audycje muzyczne
Stacja północ - Maksymilian Mróz
05:00 - Poranek z Radiem Gdańsk
05:30 - Lekcja angielskiego z British Council
05:45 - Powieść w Radiu Gdańsk
06:15 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
06:30 - Skrót wiadomości
06:40 - Pobudka na Pomorzu, materiał reporterski, w czwartek: Bezpieczne jeziora
Hanna Brzezińska
06:50 - Leksykon Pomorski
07:30 - Skrót wiadomości
08:10 - Randka z piosenką
Maciej Łyszkiewicz
08:30 - Gość Dnia Radia Gdańsk
09:00 - Komentarze Radia Gdańsk
Piotr Kubiak
09:30 - Biznes, gospodarka
Iwona Wysocka
10:00 - Tak gramy w Radiu Gdańsk
Tomasz Olszewski
11:00 - Psie porady Agnieszki Kępki
Hanna Wilczyńska-Toczko oraz Schroniskowe historie - Wojciech Luściński
12:00 - Serwis Informacyjny
12:10 - Muzyczna Pocztówka w Radiu Gdańsk
Piotr Bonar
12:30 - Dobrze mieszkaj
Iwona Wysocka
13:20 - Więcej serca i mniej barier
Beata Gwoździewicz / Joanna Matuszewska
14:10 - Nie Tylko Metropolia
14:30 - Wiadomości Regionalne
Kociewie
14:50 - Kalendarium historyczne
15:00 - Popołudnie z Radiem Gdańsk
15:45 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
16:00 - Tu i Teraz
17:00 - To przyniósł dzień
rozmowy, komentarze, relacje
17:10 - Gość Dnia Radia Gdańsk
w czwartek SOS Reporterzy - Grzegorz Armatowski
17:45 - "Między słowami" - Poradnik językowy
Daniel Wojciechowski, Tomasz Olszewski (powtórka)
17:55 - Klëka
Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
18:00 - Publicystyka w Radiu Gdańsk
18:10 - Kawałek świata i herbata
Włodzimierz Raszkiewicz
18:30 - Twoja dzielnica
19:05 - Muzyczna Strefa Radia Gdańsk
19:30 - Wspólne czytanie
Iwona Borawska
20:05 - Granie na życzenie
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:00 - Wieczór z Radiem Gdańsk
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:07 - Razem łatwiej - wśród OPP
Magda Świerczyńska-Dolot, Tatiana Slowi
21:30 - Kulturalny Tygiel Radia Gdańsk
Tomasz Olszewski
22:08 - Kleka. Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
22:30 - Jaka zmiana
Iwona Wysocka
23:00 - Autorskie audycje muzyczne
Larry Ok Ugwu w Radiu Gdańsk
05:00 - Poranek z Radiem Gdańsk
05:30 - Lekcja angielskiego z British Council
05:45 - Powieść w Radiu Gdańsk
06:15 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
06:30 - Skrót wiadomości
06:40 - Pobudka na Pomorzu, materiał reporterski, w czwartek: Bezpieczne jeziora
Hanna Brzezińska
06:50 - Leksykon Pomorski
07:30 - Skrót wiadomości
08:10 - Randka z piosenką
Maciej Łyszkiewicz
08:30 - Gość Dnia Radia Gdańsk
09:00 - Komentarze Radia Gdańsk
Andrzej Urbański
09:30 - Gospodarka morska
Iwona Wysocka
10:00 - Tak gramy w Radiu Gdańsk
Ewelina Potocka
11:00 - Co za historia
Wojciech Suleciński
12:00 - Serwis Informacyjny
12:10 - Muzyczna Pocztówka w Radiu Gdańsk
Piotr Bonar
12:30 - Książki, które polecamy
adeusz Dąbrowski, Wojciech Fułek
13:20 - Pomorze Biega i Pomaga
Tomasz Galiński
14:10 - Pomysłowy Włodzimierz
Włodek Raszkiewicz
14:30 - Wiadomości Regionalne
Słupsk
14:50 - Kalendarium historyczne
15:00 - Popołudnie z Radiem Gdańsk
15:45 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
16:00 - Tu i Teraz
17:00 - To przyniósł dzień
rozmowy, komentarze, relacje
17:10 - Gość Dnia Radia Gdańsk
w czwartek SOS Reporterzy - Grzegorz Armatowski
17:45 - "Między słowami" - Poradnik językowy
Daniel Wojciechowski, Tomasz Olszewski (powtórka)
17:55 - Klëka
Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
18:00 - Publicystyka w Radiu Gdańsk
18:10 - Magazyn morski
Tatiana Slowi/Sebastian Kwiatkowski
18:30 - Kalejdoskop Radia Gdańsk
Tomasz Klinger
19:05 - Muzyczna Strefa Radia Gdańsk
19:30 - Wspólne czytanie
Iwona Borawska
20:05 - Granie na życzenie
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:00 - Wieczór z Radiem Gdańsk
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:07 - Strefa Historii
Marzena Bakowska
21:30 - Kulturalny Tygiel Radia Gdańsk
Tomasz Olszewski
22:08 - Kleka. Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
22:30 - Dźwiękowy Skarbiec Radia Gdańsk
Beata Gwoździewicz
23:00 - Autorskie audycje muzyczne
Krążki z piwnicznej szafy - Piotr Bonar
05:00 - Poranek z Radiem Gdańsk
05:30 - Lekcja angielskiego z British Council
05:45 - Powieść w Radiu Gdańsk
06:15 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
06:30 - Skrót wiadomości
06:40 - Pobudka na Pomorzu, materiał reporterski, w czwartek: Bezpieczne jeziora
Hanna Brzezińska
06:50 - Leksykon Pomorski
07:30 - Skrót wiadomości
08:10 - Randka z piosenką
Maciej Łyszkiewicz
08:30 - Gość Dnia Radia Gdańsk
09:00 - Komentarze Radia Gdańsk
09:30 - Biznes, gospodarka
Iwona Wysocka
10:00 - Tak gramy w Radiu Gdańsk
Maciej Łyszkiewicz
11:00 - Bądź zdrów
Joanna Matuszewska
12:00 - Serwis Informacyjny
12:10 - Muzyczna Pocztówka w Radiu Gdańsk
Piotr Bonar
12:30 - Pomorze, Polska, Europa - magazyn europejski
Iwona Wysocka
13:20 - Auto Cooltura
Magda Manasterska / Ewelina Potocka / Sebastian Kwiatkowski
14:10 - Srebrne Pokolenie, czyli audycja dla seniorów
Magda Szpiner
14:30 - Wiadomości Regionalne
Żuławy, Powiśle i Elbląg
14:50 - Kalendarium historyczne
15:00 - Popołudnie z Radiem Gdańsk
15:45 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
16:00 - Tu i Teraz
17:00 - To przyniósł dzień
rozmowy, komentarze, relacje
17:10 - Gość Dnia Radia Gdańsk
w czwartek SOS Reporterzy - Grzegorz Armatowski
17:45 - "Między słowami" - Poradnik językowy
Daniel Wojciechowski, Tomasz Olszewski (powtórka)
17:55 - Klëka
Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
18:00 - Publicystyka w Radiu Gdańsk
18:10 - Mamo, tato ratuj!
Joanna Matuszewska
18:30 - Świat się zmienia
Iwona Demska
19:05 - Muzyczna Strefa Radia Gdańsk
19:30 - Wspólne czytanie
Iwona Borawska
20:05 - Granie na życzenie
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:00 - Wieczór z Radiem Gdańsk
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:07 - Zakręceni Wokół Sztuki
Iwona Demska
21:30 - Kulturalny Tygiel Radia Gdańsk
Marzena Bakowska
22:08 - Kleka. Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
22:30 - Po Pierwsze Wiersze
Krzysztof Kuczkowski, Tadeusz Dąbrowski
23:00 - Autorskie audycje muzyczne
Potok Brzmienia - Ewelina Potocka
05:00 - Poranek z Radiem Gdańsk
05:30 - Lekcja angielskiego z British Council
05:45 - Powieść w Radiu Gdańsk
06:15 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
06:30 - Skrót wiadomości
06:40 - Pobudka na Pomorzu, materiał reporterski, w czwartek: Bezpieczne jeziora
Hanna Brzezińska
06:50 - Leksykon Pomorski
07:30 - Skrót wiadomości
08:10 - Randka z piosenką
Maciej Łyszkiewicz
08:30 - Gość Dnia Radia Gdańsk
09:00 - Samorządowy piątek
Joanna Stankiewicz
09:30 - Publicyści o gospodarce
Iwona Wysocka
10:00 - Tak gramy w Radiu Gdańsk
Beata Szewczyk
11:00 - Studio Polityka
Piotr Kubiak, Jarosław Popek
12:00 - Serwis Informacyjny
12:10 - Muzyczna Pocztówka w Radiu Gdańsk
Piotr Bonar
12:30 - Filmy, które polecamy
Iwona Borawska
13:20 - Gotuj się na Weekend
Ewelina Potocka
14:10 - Weekendowy Nawigator Radia Gdańsk
Magda Manasterska (14:35 Sportowy Nawigator - Włodzimierz Machnikowski)
14:30 - Wiadomości Regionalne
Kaszuby południowe
14:50 - Kalendarium historyczne
15:00 - Popołudnie z Radiem Gdańsk
15:45 - Między słowami, czyli poradnik językowy
Tomasz Olszewski, Daniel Wojciechowski
16:00 - Tu i Teraz
17:00 - To przyniósł dzień
rozmowy, komentarze, relacje
17:10 - Gość Dnia Radia Gdańsk
w czwartek SOS Reporterzy - Grzegorz Armatowski
17:45 - "Między słowami" - Poradnik językowy
Daniel Wojciechowski, Tomasz Olszewski (powtórka)
17:55 - Klëka
Po kaszubsku w Radiu Gdańsk
18:00 - Publicystyka w Radiu Gdańsk
18:10 - Podwieczorek mistrzów
Konrad Mielnik
18:30 - Książki, które pomagają żyć
Iwona Demska
19:05 - Kulturalny rozkład jazdy
Marzena Bakowska
19:30 - Wspólne czytanie
Iwona Borawska
20:05 - Granie na życzenie
Piotr Bonar / Maksymilian Mróz
21:00 - DJ GAMBIT
23:00 - Autorskie audycje muzyczne
Rap na fali - Paweł Kątnik