Najświeższe wiadomości Radio ESKA

Najświeższe wiadomości Radio ESKA z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Rekord FM nowym liderem słuchalności w Radomiu, wyprzedziło RMF FM

Na pozycję lidera rynku radiowego w Radomiu w okresie od maja do października br. awansowało Rekord FM, które wyprzedziło RMF FM. Podium uzupełnia Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 03.12.2023

Kamil Nosel przechodzi do Radia Eska

Kamil Nosel swój cykl „Nosel wkręca” będzie teraz prowadził w porannej audycji Radia Eska. Poprzednio przez 12 lat Nosel był związany z Radiem ZET.

Data publikacji: 01.12.2023

RMF FM liderem słuchalności w Kielcach. Duży awans Eski

Pozycję lidera rynku radiowego w Kielcach w okresie od maja do października br. zajęło RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze RMF MAXX i Eska - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 29.11.2023

RMF FM liderem we Wrocławiu

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od maja do października br. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 26.11.2023

RMF FM na czele słuchalności w Łodzi, Radio ZET wyprzedziło Eskę

Najchętniej słuchaną stacją radiową w Łodzi w okresie od maja do października br. było RMF FM. W czołówce znalazły się jeszcze takie anteny, jak: Radio ZET i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 22.11.2023

RMF FM nadal liderem słuchalności w Rzeszowie w II i III kwartale

Liderem rynku radiowego w Rzeszowie w drugim i trzecim kwartale br. było RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Radio ZET i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 14.11.2023

Rekord FM nowym liderem słuchalności w II i III kwartale, wyprzedziło RMF FM

Na pozycję lidera rynku radiowego w Radomiu w drugim i trzecim kwartale br. awansowało Rekord FM, które wyprzedziło RMF FM. Podium uzupełnia Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 06.11.2023

RMF FM liderem słuchalności w Bydgoszczy w II i III kwartale, Eska wyprzedziła Radio ZET

Pozycja lidera rynku radiowego w Bydgoszczy w drugim i trzecim kwartale br. należała do RMF FM. Podium uzupełniają Eska i Radio ZET - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 30.10.2023

Eska dogadania RMF FM wśród młodych słuchaczy. Duży wzrost Radia ZET

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób w wieku od 15 do 24 lat w okresie od czerwca do sierpnia br. było RMF FM, które zanotowało największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskało Radio ZET - raport Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 29.10.2023

RMF FM na czele słuchalności w Łodzi w II i III kwartale, Radio ZET wyprzedziło Eskę

Najchętniej słuchaną stacją radiową w Łodzi w drugim i trzecim kwartale br. było RMF FM. W czołówce znalazły się jeszcze takie anteny, jak: Radio ZET i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 24.10.2023