Najświeższe wiadomości Radio ESKA

Najświeższe wiadomości Radio ESKA z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Tych stacji Polacy słuchają najchętniej. Radio ZET znów z wynikiem najlepszym od dekady

W okresie od lutego do kwietnia br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, a Radio ZET zaliczyło największy wzrost - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Data publikacji: 14.05.2024

Nowe podium słuchalności radia we Wrocławiu

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od października ub.r. do marca br. jest Radio RMF FM, które wyprzedziło Radio Eska (Wrocław) oraz Radio TOK FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 29.04.2024

Spore zmiany w słuchalności radia w Poznaniu

Liderem rynku radiowego w Poznaniu w okresie od października ub.r. do marca br. jest Radio RMF FM, które wyprzedziło TOK FM oraz Radio ESKA (Poznań) - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 26.04.2024

Nowy szef anteny w Radiu Eska i Eska2

Mateusz Golis dołączył do redakcji Radia Eska i Eska2. Będzie pełnił funkcję szefa anteny obu stacji. - To nowe stanowisko utworzone w ramach budowania strategii marki parasolowej - informuje Grupa ZPR Media.

Data publikacji: 23.04.2024

RMF FM liderem w Lublinie, awans VOX FM

Liderem słuchalności w Lublinie w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Podium w tej fali uzupełniają Radio ZET i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 06.03.2024

RMF FM liderem we Wrocławiu, rośnie Antyradio

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 29.02.2024

RMF FM wyraźnym liderem w Poznaniu. Eska awansowała na podium

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od sierpnia ub.r. do stycznia br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 27.02.2024

Filip Antonowicz po siedmiu latach odchodzi z Radia Eska

Filip „Rudanacja” Antonowicz, który od niedawna prowadzi „Pytanie na śniadanie” w TVP2, zdecydował się na odejście z Radia Eska. W rozgłośni spędził siedem lat. - Pora spróbować nowych rzeczy i działać, bo chyba nie ma nic piękniejszego niż nieustanny rozwój - poinformował prezenter.

Data publikacji: 23.02.2024

RMF FM liderem słuchalności w Kielcach w II półroczu. RMF MAXX awansowało na drugie miejsce

Pozycję lidera rynku radiowego w Kielcach w drugim półroczu ub.r. zajęło RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze RMF MAXX i Eska - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.

Data publikacji: 14.02.2024

RMF FM liderem we Wrocławiu w II półroczu, rośnie Antyradio

Liderem rynku radiowego we Wrocławiu w drugim półroczu ub.r. było RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Data publikacji: 06.02.2024