Polskie Radio Dwójka playlista

Na stronie teraz gra Polskie Radio Dwójka jest możliwość wyszukiwania poprzednich piosenek nawet do 30 dni wstecz, a poszukiwanej piosenki możesz połuchać za pośrednictwem Youtube-a. Już nie musisz się obawiać, że się nie dowiesz, co było grane poprzednio w twoim ulubionym radiu. W panelu znajdującym się nad listą Teraz gra jest możliwość filtrowania w liście odtwarzania na podstawie nazwy i czasu odtwarzania. Poza tym do poszczególne radia posiadają opcję wyboru kanału, którą możesz wykonać listę piosenek danego kanału. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

01.10 22:20 - SZYMANOWSKI Mity op.30 cz I Fontanna Aretuzy Wawrowski Gallardo - Mythes, Trois poemes, Op. 30 I. La Fontaine d'Arethuse
01.10 22:20 - RALPH KAMIŃSKI, NATALIA SZROEDER - Przypływy
01.10 20:08 - DAGADANA, Narodowa Orkiestra Dęta - Droga
01.10 19:55 - SZYMANOWSKI Mity op.30 cz I Fontanna Aretuzy Wawrowski Gallardo - Mythes, Trois poemes, Op. 30 I. La Fontaine d'Arethuse
01.10 15:57 - KNITTEL Lipps Pruchnicki+Wegehaupt+Kochan POR Michniewski - Lipps na trio jazzowe i orkiestrę symfoniczną
01.10 15:57 - CLEO, MARYLA RODOWICZ - Neony
01.10 14:00 - SANAH - Solo
01.10 07:51 - KNITTEL Lipps Pruchnicki+Wegehaupt+Kochan POR Michniewski - Lipps na trio jazzowe i orkiestrę symfoniczną
30.09 22:56 - MOZART Czarodziejski flet Uwertura Mahler Chamber Orchestra Abbado - Czarodziejski flet Uwertura
30.09 19:35 - BASIA TRZETRZELEWSKA Butterfly - Butterfly
30.09 18:55 - BRAHMS Sonata nr 1 f-moll op 120 Coppola Staier - Sonata nr 1 f-moll op 120 cz IV Vivace
30.09 16:55 - GNUS Cień Chopina Drelich + Krzyżowski - Ryta Gnus Cień Chopina
30.09 15:55 - Janusz Prusinowski Trio Mazurki Kedzierskiego - Mazurki Kedzierskiego
30.09 13:53 - SZYMANOWSKI 20 Mazurkas, Op 50 - No 16, Allegramente Vigoroso Zimerman - 11 - KRYSTIAN ZIMERMAN - 11 SZYMANOWSKI 20 Mazurkas, Op 50 - No 16, Allegramente Vigoroso
30.09 11:52 - BACH Jesus bleibet meine Freunde Chorał z Kantaty BWV147 Zdunik Dębicz - BACH Jesus bleibet Zdunik
30.09 10:52 - CZESŁAW NIEMEN Ach jakie oczy - Ach jakie oczy
30.09 10:04 - DAWID PODSIADŁO - Pastempomat
30.09 07:51 - STATKOWSKI Mazurek a-moll Pławner Sałajczyk - Mazurek a-moll op.8 nr 3
30.09 06:51 - MOZART Trio fortepianowe nr 3 B-dur KV 502 Andsnes Truscott Guthmann - Trio fortepianowe nr 3 B-dur KV 502
30.09 06:45 - Chopin University Press/Anna Mikołajczyk-Niewiedział/Marcin Tadeusz Łukaszewski - Cztery pieśni op. 7: Szumi w gaju brzezina
30.09 02:50 - LESSEL Fantazja C-dur Kwartet Wilanów - Fantazja C-dur na kwartet smyczkowy
30.09 01:33 - Jethro Tull - Bouree - instr.
29.09 23:18 - Bajor Michał - Życie na różowo
29.09 22:56 - Bertrand Chamayou - Ravel: Miroirs - 3. Une Barque Sur L'océan
29.09 20:55 - BEMIBEK light my fire - light my fire
29.09 19:28 - Coolio - Gangsta's Paradise
29.09 18:55 - CRUSSEL Kwartet klarnetowy Es-dur cz IV Hoeprich Czlonkowie London Haydn Quartet - Kwartet klarnetowy Es-dur op. 2 cz IV Rondo. Allegro vivace
29.09 18:21 - LUTOSŁAWSKI Ptasie Plotki Dorota Miśkiewicz & Kwadrofonik - Ptasie Plotki
29.09 18:20 - MICHAEL JACKSON - The Girl Is Mine
29.09 17:01 - Lanberry - Nocny Express
29.09 16:54 - LUTOSŁAWSKI Ptasie Plotki Dorota Miśkiewicz & Kwadrofonik - Ptasie Plotki
29.09 13:53 - ALFVEN Suita Król gór op. 37 Deutsches Symphonie-Orchester Berlin Borowicz, - Bergakungen op. 37 (Suite) III. Sommarregn
29.09 11:52 - BACH Jesus bleibet meine Freunde Chorał z Kantaty BWV147 Zdunik Dębicz - BACH Jesus bleibet Zdunik
29.09 10:52 - Bem Ewa - Deszcz
29.09 09:38 - ANIA RUSOWICZ - Iść w stronę slońca
29.09 07:51 - LESSEL Wariacje na flet i orkiestre Gallois POR - Wariacje na flet i orkiestre
29.09 02:02 - PŁYTA TYGODNIA BACEWICZ Koncert slrzypcowy nr 1 cz III Pławner Kammersymphonie Berlin Bruns - PŁYTA TYGODNIA Koncert slrzypcowy nr 1 cz III
29.09 01:01 - PRZYPADKI SŁOWA - . ROMAN BRANDSTAETTER ODC. 4 - 29.09. ROMAN BRANDSTAETTER ODC. 4
28.09 22:55 - PENDERECKI Koncert altowkowy (wersja na wiolonczele) Bauer Orkiestra Polskiego Radia Campestrini - Koncert altowkowy (wersja na wiolonczele)
28.09 18:54 - L'ARPEGGIATA Ciaccona di Paradiso e dell’Inferno Jaroussky Bettini - Ciaccona di Paradiso e dell’Inferno
28.09 16:53 - STRUG/ SOYKA Po Co Tyle Świec Nade Mną - STRUG/ SOYKA Po Co Tyle Świec Nade Mną
28.09 16:11 - MARCIN SÓJKA - Dalej
28.09 15:53 - RAVEL Rapsodie espagnole, M. 54 II. Malaguena Francois-Xavier Roth & London Symphony Orchestra - Rapsodie espagnole, M. 54 II. Malaguena Francois-Xavier Roth & London Symphony Orchestra
28.09 13:52 - PLYTA TYGODNIA DEBICZ GERSHWIN Rhapsody In Blue Debicz Cracow Golden Quintet - PLYTA TYGODNIA Rhapsody In Blue