Polskie Radio Dwójka playlista

Na stronie teraz gra Polskie Radio Dwójka jest możliwość wyszukiwania poprzednich piosenek nawet do 30 dni wstecz, a poszukiwanej piosenki możesz połuchać za pośrednictwem Youtube-a. Już nie musisz się obawiać, że się nie dowiesz, co było grane poprzednio w twoim ulubionym radiu. W panelu znajdującym się nad listą Teraz gra jest możliwość filtrowania w liście odtwarzania na podstawie nazwy i czasu odtwarzania. Poza tym do poszczególne radia posiadają opcję wyboru kanału, którą możesz wykonać listę piosenek danego kanału. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

27.10 22:52 - RIEDING Koncert skrzypcowy h-moll op. 35 cz. 2 Andante Itzhak Perlman The Julliard Orchestra Lawrenc - Koncert skrzypcowy h-moll op. 35 - II. Andante
27.10 21:52 - WILLIAMS Wzlatujacy skowronek Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo Foster - Wzlatujacy skowronek
27.10 19:52 - czyta Krzysztof Gosztyla - Stanislaw Ignacy Witkiewicz Listy do zony odc. 03
27.10 18:51 - STRAWINSKI Ognisty Ptak Orchestre National du Capitole de Toulouse Sokhiev - Ognisty Ptak cz VII Final
27.10 15:51 - czyta Krzysztof Kolbasiuk - Igor Newerly Zostalo z uczty bogow odc. 03
27.10 13:51 - Turonek Hanna (flet) - Hommage a Chopin: Pięć utowrów na flet i orkiestrę smyczkową cz II Allegretto
27.10 07:50 - CHOPIN Mazurek op 59 nr 3 fis-moll Dang Thai Son - Mazurek op 59 nr 3 fis-moll
27.10 02:00 - PENDERECKI I Sonata na skrzypce i fortepian Piekutowska Bilińska - PENDERECKI I Sonata na skrzypce i fortepian Piekutowska Bilińska
27.10 01:00 - PIOTR SCHMIDT Jan Cherubin - Jan Cherubin -
26.10 19:52 - DOBRZYNSKI I Symfonia B-dur op. 11 NOSPR Krenz live Krakow 9.11.2005 - DOBRZYNSKI I Symfonia B-dur op. 11 NOSPR Krenz live Krakow 9.11.2005
26.10 17:51 - SZOSTAKOWICZ II Koncert fortepianowy - Koncert fortepianowy nr 2 F-dur op. 102 cz. III Allegro
26.10 15:51 - SCHUMANN Etiudy symfoniczne op. 13 Etiuda 12 Goerner - Etiudy symfoniczne op. 13 Etude 12
26.10 13:51 - ZELENSKI Kwartet c-moll op 61 - cz 4 Wakarecy Jakowicz Budnik Zdunik - ZELENSKI Kwartet c-moll op 61 - cz 4 Wakarecy Jakowicz Budnik Zdunik
26.10 10:50 - LEWIS+HAMILTON How High The Moon Ella Fitzgerald - How High The Moon
26.10 07:50 - MACIEJEWSKI 04 Mazurek Wesolowski - MACIEJEWSKI 04 Mazurek Wesolowski
26.10 06:50 - BACH Wariacje Goldbergowskie- nr 16 Stailer - Wariacje Goldbergowskie- nr 16 Ouverture
26.10 02:00 - LIPINSKI Kaprys Es-dur op. 29 nr 2 Niziol - LIPINSKI Kaprys Es-dur op. 29 nr 2 Niziol
25.10 19:53 - czyta Krzysztof Gosztyla - Stanislaw Ignacy Witkiewicz Listy do zony odc. 01
25.10 18:52 - PRZYBORA WASOWSKI Piosenka jest dobra na wszystko Komasa Kulig - Piosenka jest dobra na wszystko
25.10 15:52 - COUPERIN Sixieme Ordre Les baricades misterieuses Thomas Dunford & Jean Rondeau - Second Livre de pieces de clavecin, Sixieme Ordre Les baricades misterieuses Thomas Dunford & Jean R
25.10 13:52 - PADEREWSKI L'Ennemie Pregardien Schnackertz - L'Ennemie
25.10 08:51 - BEETHOVEN Fidelio Reiss Academy of Ancient Music Egarr - Fidelio op. 72 - Akt I - aria O war' ich schon mit dir vereint
25.10 07:50 - CHOPIN Polonez B-dur op posth Katsaris - Polonaise in B-flat major, op. posth.
25.10 02:00 - BACEWICZ Sonata da camera Niziol Mazurkiewicz - BACEWICZ Sonata da camera Niziol Mazurkiewicz
24.10 22:54 - TAKEMITSU Rain Tree Sketch II Tateno - Rain Tree Sketch II
24.10 19:53 - SCOTT Concerto for Oboe & String Orchestra: I. Molto vigoroso - Andante - Concerto for Oboe & String Orchestra: I. Molto vigoroso - Andante
24.10 17:52 - CHOPIN Mazurek a-op17 nr4 Gevorgyan - Gevorgyan Mazurek a-moll op17 nr4
24.10 15:52 - BEETHOVEN Trio fortepianowe Es-dur op 70 nr 2 Trio Marie Soldat - Trio fortepianowe Es-dur op 70 nr 2
24.10 11:51 - STRAUSS Ein Heldenleben op. 40 - 6 Des Helden Weltflucht und Vollendung Stabrawa Berliner Philharmon - 06 - Ein Heldenleben op. 40 - 6 Des Helden Weltflucht und Vollendung
24.10 10:51 - MONIUSZKO Halka - Uwertura Capella Cracoviensis Adamus - Halka - Uwertura
24.10 09:51 - Sonata di Tromba et Organo Hulisz Szadejko - Fantini Sonata Quinta
24.10 07:51 - SIELICKI Adagio e fuga con modo polonico Ork Kam Wratislavia Stanienda - Adagio e fuga con modo polonico
23.10 17:52 - ANDRZEJ ZAUCHA, ANAWA - Abyś czuł
23.10 10:51 - WERNYHORA Na wysokij polonyni - Na wysokij polonyni
23.10 07:50 - Wolak Kornel (klarnet) - Koncert klarnetowy B-dur
22.10 22:52 - MAHLER Kindertotenlieder Prey Concertgebouw Haitink - Kindertotenlieder cz. V In diesem Wetter
22.10 18:52 - SOLER La madrilena Uwertura Les Talents Lyriques Rousset - La madrilena o el tutor burlado Uwertura
22.10 11:51 - czyta Marcin Bosak - Apeirogon odc 5
22.10 07:50 - CHOPIN+ECHOES OF SWING Etiuda Ges-dur op.25 nr 9 - Etiuda Ges-dur op.25 nr 9
21.10 23:52 - CHOPIN-GŁAZUNOW Mazurek d-moll op 60 nr 3 Orkiestra Radia w Berlinie Ashkenazy - Chopiniana op.46 suita baletowa wg Chopina - Mazurek d-moll op 60 nr 3
21.10 19:51 - Franek Kimono - King Bruce Lee Karate Mistrz
21.10 18:51 - RAMEAU La poule Maciej Frąckiewicz - Cinquieme Suite from Nouvelles Suites de Pieces de Clavecin - Suita G-dur RCT 6 - XII. La poule (Per
21.10 15:51 - Prejsnar Magdalena (fortepian) - Cztery Preludia cz.II
21.10 11:51 - czyta Marcin Bosak - Apeirogon odc 4
21.10 08:50 - DWORZAK Symfonia nr.9 cz.III POR Pijarowski - Symfonia nr.9 e-moll op.95 z Nowego Świata cz.III Molto vivace (fragment)