Najświeższe wiadomości MUZO.FM

Najświeższe wiadomości MUZO.FM z pierwszej ręki. Zebraliśmy najświeższe wiadomości związane z radiem. Panelem filtrowania umieszczonym nad listą wiadomości możliwe jest filtrowanie pomiędzy wiadomościami według nazwy, wprowadzenia i daty załadowania. Poza tym istnieje możliwość porządkowania wiadomości według nazwy i daty. W liście domyślnie jako pierwsze pojawiają się najświeższe wiadomości. W przypadku jakichkolwiek pytań napisz do nas poprzez stronę kontaktową!

Filtrowanie

Nachodzi koniec marki Muzo.fm. Nadawca chce zmiany nazwy radia

Grupa ZPR Media złożyła wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianą nazwy radia Muzo.fm na Eska Rock, a odbieranego jedynie w stolicy Eska Rock na Eska Rock Warszawa - potwierdziło Wirtualnemedia.pl biuro prasowe spółki.

Data publikacji: 15.04.2024

Łukasz "Ciechan" Ciechański na antenie Muzo FM

Łukasza „Ciechana” Ciechańskiego można usłyszeć od początku kwietnia na antenie radia Muzo FM (Grupa ZPR Media) - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Do ubiegłego roku prezenter związany był z radiową Trójką.

Data publikacji: 10.04.2024

Muzo.FM już w rękach Grupy ZPR Media. Bedą transfery gwiazd

Radio Muzo.FM zostało w końcu sprzedane przez Telewizję Polsat i trafiło w ręce Grupy ZPR Media - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Transakcja zakończona, wystąpiliśmy już do KRRiT o zmianę nazwy stacji - mówi nam Zbigniew Benbenek, szef ZPR Media.

Data publikacji: 06.02.2024

Zwolnienia w Muzo.FM

Robert „Pegaz” Zawieja, Idalia Tomczak i Marta Trybura dostali wypowiedzenia od kierownictwa radia Muzo.FM - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Poinformowano, że po prostu nie ma już zainteresowania świadczeniem przez nas pracy - przekazał Zawieja.

Data publikacji: 02.02.2024

Nadal bez finalizacji transakcji Muzo.FM i zmiany nazwy stacji na Eska Rock Extra

Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że nadal nie doszło do zakupu przez grupę ZPR Media stacji Muzo.FM. To zaś był warunek, jaki Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji postawiła by wpisać nową nazwę stacji - Eska Rock Extra.

Data publikacji: 05.01.2024

Na razie bez zgody KRRiT na start Eski Rock Extra

W środę członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji dyskutowali m.in. o wniosku dotyczącym zmiany nazwy Muzo.FM na Eska Rock Extra. Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że zdaniem regulatora, jego rozpatrzenie powinno nastąpić dopiero po zmianach w strukturze własnościowej stacji.

Data publikacji: 07.12.2023

Zniknie Muzo.FM, będzie Eska Rock Extra

Kontrolowana przez Polsat spółka Muzo.fm wystąpiła do KRRiT z wnioskiem o zmianę nazwy stacji radiowej Muzo.FM - informuje portal Wirtualnemedia.pl Teresa Brykczyńska, rzeczniczka Krajowej Rady. Muzo.

Data publikacji: 03.12.2023

Polsat mimo zapowiedzi nie sprzedał stacji. „Nic się tutaj nie zmienia”

Choć minął rok od zapowiedzi sprzedaży Muzo.FM na rzecz Grupy ZPR Media, ponadregionalna sieć radiowa cały czas pozostaje w rękach Telewizji Polsat. Podczas telekonferencji prezes stacji zapewnił dziennikarzy, że wciąż trwają prace nad sfinalizowaniem transakcji.

Data publikacji: 13.11.2023

Muzo.FM wkrótce trafi w ręce Grupy ZPR Media? Polsat dzieli spółkę zarządzającą radiem

Grupa Cyfrowy Polsat podjęła decyzję o podziale spółki zarządzającej radiem Muzo.FM. Zostanie z niej wydzielona nowa spółka pod nazwą Muzo Media, która zajmie się produkcją podcastów i działalnością inwestycyjną. Dzięki temu łatwiej będzie sprzedać Muzo.

Data publikacji: 11.09.2023

Muzo.FM z nową oprawą dźwiękową. Dżingle i liner jak w Esce Rock

Od kilku dni Muzo.FM między piosenkami emituje nowe dżingle. Ich brzmienie bardzo przypomina oprawę dźwiękową Eski Rock. Stacja zaczęła też używać hasła "Gramy, co chcemy", które jest linerem konkurencyjnej stacji. - Ono bardziej pasuje do rockowego brzmienia stacji - słyszymy...

Data publikacji: 17.07.2023