Programy Chillizet, ramówka

U nas z tygodniowym wyprzedzeniem znajdziesz program audycji Chillizet i najważniejsze informacje powiązane, jak np. imiona i nazwiska prowadzących, lub zapowiedzi audycji. Nad programami radiowymi, za pomocą wyszukiwarki stacji radiowych możesz się przełączyć na inne radio lub za pomocą pola daty możesz ustawić, od którego dnia ma pokazywać programy radia. Jeśli ewentualnie zauważyłeś, że w naszej gazetce programowej występuje inna audycja niż ta, która akurat jest na antenie radia, proszę napisz nam poprzez stronę kontaktową i poprawimy błąd jak najszybciej możliwe. Jeśli chciałbyś widzieć programy kilku stacji radiowych naraz, odwiedź ponownie wspólną stronę gazetki programowej.

02:00 - Stacja Chillout
Materiały partnerskie
08:00 - Biznes przez Sito
Kuba Sito
10:00 - Stacja Chillout
Materiały partnerskie
12:00 - Daria, nóż i już
Daria Ładocha
14:00 - Stacja Chillout
Dagmara Kowalska
16:00 - Trzecia planeta od słońca
Jeremi Pedowicz
18:00 - Edycja limitowana
Hanna Rydlewska
20:00 - Stacja Chillout
Materiały partnerskie
23:00 - Midnight Jazz
Materiały partnerskie
00:00 - Midnight Jazz
Materiały partnerskie
02:00 - Stacja Chillout
Materiały partnerskie
07:00 - Śniadanie do łóżka
Rafał Turowski
10:00 - Dobre Wibracje
Dominika Biegańska
13:00 - Na chilloucie
Tomasz Śliwiński
16:00 - Popołudniowa regeneracja
Dagmara Kowalska
18:00 - Singiel z wyboru
Marcin Wojciechowski
20:00 - Same przyjemności
Iwona Kutyna
21:00 - KrUlewicz
Maciej Ulewicz
23:00 - Hot’n’Chill
Materiały partnerskie
00:00 - Midnight Jazz
Materiały partnerskie
02:00 - Stacja Chillout
Materiały partnerskie
07:00 - Śniadanie do łóżka
Rafał Turowski
10:00 - Dobre Wibracje
Dominika Biegańska
13:00 - Na chilloucie
Tomasz Śliwiński
16:00 - Popołudniowa regeneracja
Dagmara Kowalska
19:00 - Same przyjemności
Iwona Kutyna
21:00 - KrUlewicz
Maciej Ulewicz
23:00 - Hot’n’Chill
Materiały partnerskie
00:00 - Midnight Jazz
Materiały partnerskie
02:00 - Stacja Chillout
Materiały partnerskie
07:00 - Śniadanie do łóżka
Rafał Turowski
10:00 - Dobre Wibracje
Dominika Biegańska
13:00 - Na chilloucie
Tomasz Śliwiński
16:00 - Popołudniowa regeneracja
Dagmara Kowalska
19:00 - Same przyjemności
Iwona Kutyna
21:00 - Gabinet Dźwięku
Gabi Drzewiecka
23:00 - Hot’n’Chill
Materiały partnerskie
00:00 - Hot’n’Chill
Materiały partnerskie
02:00 - Midnight Jazz
Materiały partnerskie
07:00 - Śniadanie do łóżka
Rafał Turowski
10:00 - Dobre Wibracje
Dominika Biegańska
13:00 - Na chilloucie
Tomasz Śliwiński
16:00 - Popołudniowa regeneracja
Dagmara Kowalska
19:00 - Same przyjemności
Iwona Kutyna
21:00 - Stacja Chillout
Materiały partnerskie
22:00 - Hot’n’Chill
Materiały partnerskie
23:00 - Hot’n’Chill
Materiały partnerskie
00:00 - Stacja Chillout
Materiały partnerskie
03:00 - Chilliset party
Materiały partnerskie
07:00 - Śniadanie do łóżka
Rafał Turowski
10:00 - Dobre Wibracje
Dominika Biegańska
13:00 - Na chilloucie
Tomasz Śliwiński
14:00 - Filmozgrani
Anna Tatarska, Tomasz Śliwiński
16:00 - Popołudniowa regeneracja
Dagmara Kowalska
19:00 - Primadoma Club
Materiały partnerskie
21:00 - Chilli City
Materiały partnerskie
23:00 - Chilli City
Materiały partnerskie
00:00 - Midnight Jazz
Materiały partnerskie
02:00 - Chilli City
Materiały partnerskie
06:00 - W Pogoni za kulturą extra
Magdalena Mleczko
08:00 - Biznes przez Sito
Kuba Sito
10:00 - Plac Zabaw
Magdalena Bauer
12:00 - Szczeka, Merda, Mówi
Zofia Zaniewska-Wojtków i Piotr Wojtków
14:00 - Biblioteka radiowa
Agata Passent
16:00 - Bryki Dagmary
Dagmara Kowalska
18:00 - Zza kulis
Maks Behr
19:00 - Nastaw się na chillout
Dominika Biegańska
22:00 - Chilli City
Materiały partnerskie