Newonce Radio - Newonce - Radio Newonce

(Głosy:13, Średnia:4.7)
Jeśli transmisja online Newonce Radio nie uruchamia się lub się zacina, proszę napisz nam pod zakładką kontakt, lub spróbuj poszukać błędu w zakładce debugera.

O Newonce Radio

Słuchaj Newonce Radio online! Jest to internetowa stacja radiowa powiązana z portalem newonce.net - część grupy mediowej newonce.media, która swoją działalność rozpoczęła w marcu 2018 roku. W muzycznym stylu rozgłośni dominuje hip-hop i jego odmiany, ale usłyszeć można również szeroko rozumianą muzykę elektroniczną i rockową. Audycje autorskie nadawane są w godzinach 7:00–24:00. Częstymi gośćmi na antenie radia są osoby związane z kulturą oraz raperzy. Premierowy program stacji nadawany jest od poniedziałku do piątku. W soboty i niedziele kanał nadaje powtórkowe i przygotowywane wcześniej audycje przeplatane muzyką, które dostępne są również w formie podcastów na stronie internetowej radia.

Widzisz niekompletne, nieaktualne lub nieprawidłowe informacje na naszej stronie? Uważasz, że wiesz więcej o radiu? Pomóż nam w naszej pracy, napisz do nas na Facebooku, a w zamian wynagrodzimy Ci to brakiem reklam! :)

Namiary - Numer telefonu, SMS, Email, Facebook

Twoje ulubione radia
VOX FM
TOK FM
RMF FM
Radio Złote Przeboje
RMF MAXXX
Radio ESKA
Radio SuperNova - Radio Wawa
Radio Plus
Radio Zet
Polskie Radio 24
Radio 357
Radio Pogoda
Open FM - Disco Polo
Eska ROCK
Meloradio
Polskie Radio Jedynka
Open FM
Radio Maryja
Antyradio
ROCK RADIO
Radio Silesia
Radio Rekord
RMF Disco Polo
Radio FEST
Radio Park
Polskie Radio Trójka
Radio Party
RMF Classic
Radio Nakło
Radio Nowy Świat
Radio Leliwa
Radio BIELSKO
Radio 7
Radio DiscoParty
Radio Piekary
Radio Wrocław
Chillizet
Radio Poznań
Radio Kraków
Radio Kielce
Radio JARD
Trendy Radio
RMF ON
Muzyczne Radio
Polskie Radio Dwójka
MUZO.FM
RMF w Pracy
Radio Niepokalanów
Radio Kaszëbë
RMF 24
Radio ZW
Radio Elka
Polskie Radio Czwórka
Radio Kolor
Inne radia

Newonce Radio Pole komentarzy

Pracownicy radia nie czytają tego pola! Jeśli chciałbyś poprosić o piosenkę, lub tylko chcesz wysłać wiadomość prowadzącemu, spróbuj w polu Facebooka lub pod jednym z namiarów.

Newonce Radio Wiadomości powiązane

Dziesięć nowych audycji w wiosennej ramówce newonce.radio
newonce.radio wystartowało z sezonem wiosennym. W nowej ramówce znajdzie się ponad 40 formatów, w tym dziesięć premierowych i nowe kanały komunikacji. Radio stawia na treści wideo i rozbudowane audio. Do prowadzących audycję dołączyli m.in. Dominika Sitnicka z OKO.press, Maciej Buchwald czy powracający Michał Kempa...Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 21.03.2022
Vanessa Aleksander i Mikołaj Tyszka nowymi prowadzącymi „Bolesne poranki” w newonce.radio
Aktorka Vanessa Aleksander i tiktoker Mikołaj Tyszka dołączyli do zespołu prowadzących audycję „Bolesne poranki” w newonce.radio. Wiosenny sezon w radiu startuje w poniedziałek 21 marca. Vanessa Aleksander to aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z filmu „Sala samobójców. Hejter” czy seriali „Wojenne dziewczyny”, „Rojst ’97” i „The Office PL”...Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 18.03.2022
Smokowski, Schwertner, Bodnar, Podógrska, Szczyl i Gargamel z audycjami w newonce.radio
W nowej ramówce internetowego newonce.radio pojawi się 13 premierowych audycji, będą je prowadzili m.in. dziennikarze Tomasz Smokowski i Janusz Schwertner, były RPO Adam Bodnar, doktor biochemii Joanna Podgórska, youtuber Gargamel i raper Szczyl. Razem z dotychczasowymi emitowanych będzie ponad 60 programów...Dalej >>
www.wirtualnemedia.pl - 04.10.2021

Dodanie do ulubionych

Teraz gramy 04

Problem - Do It Big (feat. Bad Lucc, Sage The Gemini)
04:41Problem - Do It Big (feat. Bad Lucc, Sage The Gemini)
Skepta - That's Not Me (Remix) (feat. D Double E, Tempa T, President T, Sox & Jaykae)
04:38Skepta - That's Not Me (Remix) (feat. D Double E, Tempa T, President T, Sox & Jaykae)
Bankroll Freddie - Dope Talk ft. 2 Chainz, Young Scooter
04:34Bankroll Freddie - Dope Talk ft. 2 Chainz, Young Scooter
MadeinTYO - Square Bitch (feat. A$AP Ferg)
04:30MadeinTYO - Square Bitch (feat. A$AP Ferg)
Flatbush Zombies - Proxies
04:27Flatbush Zombies - Proxies
Young M.A - BIG
04:23Young M.A - BIG
A$AP Mob; A$AP Rocky; Tyler, The Creator; Playboi Carti; Yung Gleesh - Telephone Calls (feat. A$AP Rocky, Tyler, The Creator, Playboi Carti & Yung Gleesh)
04:20A$AP Mob; A$AP Rocky; Tyler, The Creator; Playboi Carti; Yung Gleesh - Telephone Calls (feat. A$AP Rocky, Tyler, The Creator, Playboi Carti & Yung Gleesh)
Kaz Bałagane - Zegar (Feat. Kabe)
04:16Kaz Bałagane - Zegar (Feat. Kabe)
Future - Ain't No Time
04:13Future - Ain't No Time
Köza - Nieodwracalne
04:10Köza - Nieodwracalne
Pobranie starszych piosenek

Programy Newonce Radio04

08:00 - Bolesne Poranki
Jedną z nieodzownych części Bolesnego Poranka są wywiady. Ten podcast oferuje przegląd najciekawszych wywiadów jakie przeprowadziła w porannych audycjach newonce.radio ekipa aktualnie złożona z: Rasa, Mai Strzelczyk, Vanessy Aleksander, Bartka Czarkowskiego, Wygusia, Krzy Krzysztofa oraz Tyszki. W historycznych podcastach usłyszycie również Piotra Kędzierskiego, Jana-Rapowanie, Agnieszkę Woźniak-Starak i Young Leosię.
10:00 - Drugie Śniadanie
Po każdym Bolesnym Poranku przychodzi czas zmierzenia się z rzeczywistością - najlepiej robić to z newonce.radio. Przez cały dzień towarzyszmy Wam z aktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowściami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: Tycjana i Sworo.
12:00 - Sam Środek Dnia
W samym środku dnia może wydarzyć się wszystko i za to w newonce nie odpowiadamy. Ale wiemy, że w naszym Samym Środku Dnia towarzyszmy wam z aktualnymi tematami, najlepszym rapem i jego okolicami oraz osobowościami anteny, które wiedzą na czym polega cały ten newonce! Zapraszają: Zuza OK, Kamil Szufladowicz, Zuza Zet, Karina Lachmirowicz i Suwak.
14:00 - Ok, cool
Zuza Ok sprawdza, nad którymi premierami warto się zatrzymać na dłużej. Wszystko ok? Jest cool? No to OK, COOL.
16:00 - To jest newonce
Podcast o nas, czyli o newonce. W "To jest newonce" zabieramy was do naszego świata, który tworzą oryginalni prowadzący rozmawiający na każdy temat i pasjonujący się muzyką, popkulturą, nowymi technologiami i nauką. Trzymamy rękę na pulsie, nie mamy tematów tabu.
17:00 - Kick Off
Liga angielska omówiona przez najlepszych speców! Przemek Rudzki i Michał Gutka wspólnie z gośćmi komentują wydarzenia najbardziej wymagającej ligi piłkarskiej na świecie, czyli Premier League. Każda z 38 kolejek doczeka się tu swojego osobnego podcastu.
19:00 - Dokumentnie
FIlip Skrońc - fotograf, filmowiec, pisarz i reportażysta. Siłą rzeczy, jego autorski podcast dotknie każdej z tych dziedzin. Filip z zaproszonymi gośćmi rozmawia o ich pracy. A ich praca mówi sama za siebie.
20:00 - PSYCHODELICJE
BLAST FROM THE PAST: Kolejny gość PSYCHODELICJI tematem psychodelików zajmuje się od lat 70-tych poprzedniego wieku. Maciej Lorenc wraz z prof. Andrzejem Pilcem porównują pozycję psychodelików w świecie medycyny i nauki w Polsce i za granicą. Czy faktycznie określona grupa środków psychoaktywnych może pomóc w leczeniu jednych a pogłębiać inne choroby psychiczne? Gdzie polski system prawny ukrył plusy psychodelików, udokumentowane w licznych badaniach? Czy jako społeczeństwo powinno obawiać się rosnącej popularności psychodelików, skoro te, wbrew narzuconej narracji, nie uzależniają, a mogą działać przeciw uzależniająco? Na PSYCHODELICJE zaprasza Maciej Lorenc.